Katedra Białostocka

Bazylika Mniejsza Wniebowziecia Najświetszej Maryi Panny

ECLESIA SANCTA BIALOSTOCIENSIS

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

3 niedziela wielkanocna

2015-04-191.    Dziś o godz. 15.00 ks. Adam Siegieniewicz wygłosi w katedrze konferencję nt. więzi w rodzinie i zagrożeń z tym związanych. Zapraszamy.

2.    Jeszcze raz zachęcamy do indywidualnego czytania Pisma Świętego w tym tygodniu(biblijnym). Zapraszamy wszystkich chętnych na wspólne czytanie w grupie Pisma św. - na tzw. Krąg Biblijny w środę 22.IV. i w czwartek 23.IV.  po Mszy św. o godz. 18.00 w sali integracyjnej(nr 11) przy katedrze. Ludzi młodych na takie spotkanie z Biblią zapraszamy w piątek 24.IV. po Mszy św. o godz. 18.00. również w sali integracyjne(nr 11) przy katedrze.

3.    We czwartek 23.kwietnia przypada Uroczystość św. Wojciecha, Biskupa, Męczennika, Patrona Polski. Msze  św. w katedrze wg porządku dnia powszedniego, uroczyste o godz. 6.30 i 18.00.

4.    W piątek,24. kwietnia Uroczystość św. Jerzego, Męczennika, głównego patrona Archidiecezji Białostockiej. Msze św. w katedrze wg porządku dnia powszedniego, uroczyste o godz. 6.30 i 18.00.

5.    W sobotę 25. kwietnia Święto św. Marka Ewangelisty, dzień modlitwy o urodzaje. Msze św. w katedrze wg porządku dnia powszedniego, uroczyste o godz. 6.30 i 18.00.

6.    Wspólnota Domowego Kościoła Archidiecezji Białostockiej zaprasza na rekolekcje prowadzone przez dominikanina O. Adama Szustaka. Rekolekcje pt. „Związki zawodowe czyli jak kochać dzisiaj” adresowane są do małżonków oraz przyszłych małżonków i odbędą się w dniach 23-26 kwietnia tego roku w parafii św. Maksymiliana Marii Kolbego w Białymstoku. Informacje szczegółowe i zapisy na stronie internetowej www. zapisy na rekolekcje.pl

7.    Ośrodek Spotkań Małżeńskich w Białymstoku zaprasza na weekendowe rekolekcje dla małżeństw o charakterze warsztatowym w dniach 24-26. kwietnia 2015 roku. Są one poświęcone umocnieniu i pogłębieniu więzi małżonków, pomagają zwłaszcza tym parom, które mają problemy w komunikacji, bądź przeżywają kryzys związku. Informacje na plakacie i www.spotakaniamalżeńskie.blogspot.com.

8.    W następną niedzielę 26. kwietnia rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Powołania. Ofiary składane na tacę w tym dniu będą przeznaczone na potrzeby Archidiecezjalnego Wyższego Seminarium Duchownego w Białymstoku.

OGŁOSZENIA

AKTUALNOŚCICopyright © 2009 - 2018
Parafia Rzymskokatolicka
p.w. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Białymstoku

REALIZACJA: N4K | Strony dla parafii